Objednávka e-booku DĚTSTVÍ VENKU

My ho měli, dopřejeme ho i našim dětem. 

 • Ano
  Objednávám si tímto e-book Dětství venku.
 • Ano
  Jako dárek obdržím 15 min konzultace zdarma.
 • Ano
  Vím, že e-book obdržím ve formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky a potvrzení svého e-mailu.
 • Ano
  Společně s e-bookem obdržím i pracovní listy ke čtení jako bonus.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

O termín konzultace zdarma si napište na e-mail info@eva-pospichalova.cz. Konzultace je platná měsíc od objednání e-booku. 

Přečtěte si, co napsali čtenáři e-booku:

 

Člověk je duše, kterou potkala nějaká nehoda, říkal Platon. Někdy se mi zdá, že to dnešní rodiče berou doslova. Nespouští své děti z dozoru, stále je mají pod kontrolou a někdy by je nejradši zavřeli doma, aby se dětem nic nepřihodilo. Jenže - dítě (minimálně do svých 7 let) potřebuje naběhat denně 7 km. Napomáhá to, mimo jiné, k propojení synapsí, které jsou zodpovědné za paměť a učení a tvoří se v dětství. Že je pro děti pohyb venku důležitý, na tom se asi všichni rodiče shodnou. Je ale stále těžší dostat děti ven. Tento e-book může být rodičům velkou inspirací a oporou pro pobyt dětí venku. Je v něm spousta nápadů, co, jak a kdy s dětmi dělat. Najdete tam doporučení, na co si dát pozor a nad čím klidně mávnout rukou, protože vlastní prožitek dětí je prostě víc. Z takového dětství vyjde dítě posílené, zdravě sebevědomé a vědomo si vlastních hranic.
Pavla Chamael Sedláčkováwww.aluna.cz, terapeutka a lektorka výchovy dětí
Že je důležité pobývat s dětmi co nejvíce venku, je nesporné. Ale odtrhnout je od pasivní zábavy na obrazovkách, je někdy opravdu těžké. Tento e-book nejenže vyzdvihuje přednosti pobytu v přírodě, ale motivuje rodiče k větší kreativitě vést své děti k přirozené chuti napojit se místo wifi sítě na tu vesmírnou, která je všude kolem a nabíjí nás pozitivní energií a chutí do života. Zaujali mě některé sezonní rituály, které určitě v rodině vyzkoušíme. Děkuji za inspiraci.
Radka Rybínováwww.radkarybinova.cz, terapeutka EFT, arte koučka
Vracím se do vzpomínek a prožívám znovu své dětství, dětství venku. Ty vzpomínky jsou poklad, ze kterého těžím dodnes. E-book nepřináší žádnou nudnou teorii, ale praktické tipy a vychytávky mámy a učitelky v jednom. Přesvědčí vás o tom, že přehnaná starostlivost je omezující a zbytečná, stačí dodržovat základní pravidla. Potom se pobyt venku stává přirozeností, kterou si všichni užívají a navíc investují do svého zdraví a rodinné pohody. Skvělá inspirace, určitě doporučuji ke čtení.
Renata Slavíkováwww.renataslavikova.cz, autorka projektu Škola pro rodiče
E-book je velmi inspirativní. Je tam zahrnuta spousta nápadů a inspirací pro trávení času s dětmi venku. Líbí se mi „návod“, jak se s dětmi domluvit a jak udělat výlet pro dospěláky zajímavým i pro děti. E-book obsahuje všechny důležité informace k životu venku - od nocování venku, přes bezpečnost, přípravu svačinek, až po cestování s nejmenšími dětmi nebo psy. Hezky se mi četl, klidně bych četla dál, kdybych mohla. Osobní zkušenosti autorky s trávením času venku a výchovou dětí jsou neocenitelné a velmi inspirativní pro moji rodinu a věřím, že i pro mnoho dalších rodin, které nechtějí, aby jejich děti znaly jen mobily, počítače a židli u stolu. Taky jsou zde skvělé tipy, jak zabavit děti v autě.
Maia Greenwww.maiagreen.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@eva-pospichalova.cz nebo volejte na 721479875.

Ráda vám pomohu.